Bajka na zamówienie Twojego dziecka

Twoje dziecko bohaterem bajki? Ależ tak! Tworzymy dedykowane opowieści, w których dzieci biorą udział w przygodach wspólnie z postaciami ze świata nierzeczywistego.

Tematyka, treść i długość bajki dostosowane są do wieku dziecka i Waszych oczekiwań. Jak to robimy?

  • Prosimy o kontakt mailowy: bajkanazamowienie@gmail.com i korespondujemy lub umawiamy się na rozmowę telefoniczną.

  • Rozmawiamy o tym ile dziecko ma lat, o zainteresowaniach, upodobaniach, jakie jest na co dzień, które bajki najchętniej ogląda, itp.

  • Po tym swego rodzaju wywiadzie przystępujemy do pisania a po skończeniu pracy (choć dla nas to przyjemność) przesyłamy bajkę Państwu mailem lub też umieszczamy na www.wypadzdomu.com.pl wraz ze zdjęciem ze stocku i przesyłamy linka.

Napisanie bajki to nie wszystko. Proponujemy także:

  • Nagranie bajki przez profesjonalną lektorkę, z wieloletnim doświadczeniem radiowym

  • Wydrukowanie bajki ze specjalnie przygotowanymi grafikami. Możliwe są tutaj na przykład zdjęcia dziecka, narysowanie postaci bajki (a więc zrobienie mini książeczki), itp.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: bajkanazamowienie@gmail.com


Komentarze

captchaType the text.
Anuluj


O autorze

Tomasz Czarnecki
Tomasz Czarnecki
Pasjonat dziennikarstwa i podróży w jednym. Kocha planować i organizować wyjazdy - te bardzo bliskie jak i nieco dalsze, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Wśród licznych publikacji szczególnie ceni sobie te dotyczące bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Pasjonuje się sportem, zarówno w płaszczyźnie teoretycznej jak i praktycznej: gra w piłkę nożną, jeździ na rowerze, bywa przy stole pingpongowym. Nie pogardzi partyjką w ciekawą grę planszową.