Noclegi Kraków/Katowice i okolice

Czasem człowieka zagoni i na południe Polski. Mimo że wyjazdy służbowe, hotele starannie dobrane. I od razu zdradzę - spełniły oczekiwania.

Hotel pod Kogutkiem, Krzywaczka (40 km od Krakowa). Pobyt – styczeń 2019 roku.

Jak na nocleg kosztujący 110 zł (cena w momencie rezerwacji) – rewelacja. Przytulny, bardzo ładnie urządzony pokój, ciepło, czysto, strzeżony parking, nawet śniadanie w cenie. Idealny na wypoczynek po spotkaniach w grodzie Kraka czy też po podróży. Hotel trochę za Krakowem, ale jeśli ktoś nie ma nic do załatwienia w centrum kolejnego dnia, to miejscówka idealna. Widać, że core biznes to wesela, co oczywiście śpiąc w tygodniu w ogóle nie przeszkadza. Zdecydowanie jakość przewyższa cenę i jest zdecydowanie godny zarekomendowania.

Nasza ocena na Booking: 10.

Wersja rozszerzona recenzji własnej, umieszczonej na Booking.com

Villa Astra - Apartments & Breakfast, Oświęcim. Pobyt – październik 2018.

Bardzo ładnie wyglądające pokoje z nowym wyposażeniem. Świetna lokalizacja, wręcz idealna na dojazd do Energylandii (kilkanaście kilometrów) czy też zwiedzanie Oświęcimia. Duży parking, na którym nie trzeba mocno manewrować, by zostawić samochód. Przemiła obsługa. Brawo za wyciszenie pokoju, co pozwoliło na regenerację po podróży a potem zabawie w parku rozrywki. Spokojna okolica, łatwo dojechać samochodem – nie trzeba błądzić. Świetlica z bilardem, rzutkami i grami planszowymi.

Nasza ocena na Booking: 10.

Wersja rozszerzona recenzji własnej, umieszczonej na Booking.com.

Vienna House Easy Katowice

Super hotel. Świetne jedzenie, komfortowe pokoje, znakomita obsługa - zarówno przy recepcji jak i w restauracji. Wraz z wydawnictwem, w którym pracuję organizowałem tam konferencję i obsługa techniczna na sześć gwiazdek w pięciostopniowej skali - szybcy i skuteczni. Warto zwrócić uwagę na detale: np. jest możliwość zabraniu z holu kwiatka do pokoju, by było milej spędzić wieczór. Jedno z najlepszych miejsc na eventy biznesowe jak i wypoczynek w podróży.

Wersja rozszerzona recenzji własnej zamieszczonej w serwisie Map Google.


Komentarze

Anuluj