Polecamy/Odradzamy

Spałem w

Spałem w "Escape Roomie"

Szukacie niezwykłego, czarującego miejsca na nocleg w doskonałej lokalizacji na narty (Polska i Czechy) i zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej? A może tylko pokoju jak z bajki?
Jedzenie i nocleg na Podlasiu - oceny

Jedzenie i nocleg na Podlasiu - oceny

Macie już plany na wakacje? W minionym roku byliśmy na Podlasiu i zdecydowanie polecamy. Jeśli szukacie ciekawego miejsca na nocleg i dobrych miejscówek do skosztowania miejscowych przysmaków - zapraszamy do lektury. Naszą bazą była Białowieża, jadaliśmy za to w różnych przybytkach. Poniżej nasze subiektywne recenzje. Musicie wziąć pod uwagę, że kubki smakowe są nierówne sobie i na wrażenie wpływają nie tylko same dania, ale także okoliczności spożywania strawy. Oceny w skali 1-10.
Luna Moon, Bolzano

Luna Moon, Bolzano

Nocleg po drodze do Włoch na narty – nieco ponad 100 km od Madonny d’ Campiglio.
Majówka 2019 - noclegi

Majówka 2019 - noclegi

Podoba Wam się nasz pomysł na aktywności w okolicach Bogatyni i Szwajcarskiej Saksonii? Oto recenzja dwóch miejsc noclegowych, rezerwowanych przez Booking. Wrażenia są zupełnie odmienne.
Be Live Experience Teneryfa

Be Live Experience Teneryfa

Ten hotel miałem upatrzony już na rok przed finalną decyzją o wyjeździe na Teneryfę. Mimo licznych alternatyw stosunek jakości do ceny przeważył. Czy spełnił oczekiwania?
Warszawa i okolice

Warszawa i okolice

Kilka ciekawych noclegów w Warszawie i jeden, którego absolutnie nie polecam.
Noclegi Kraków/Katowice i okolice

Noclegi Kraków/Katowice i okolice

Czasem człowieka zagoni i na południe Polski. Mimo że wyjazdy służbowe, hotele starannie dobrane. I od razu zdradzę - spełniły oczekiwania.
Niemcy: Berlin i Hamburg

Niemcy: Berlin i Hamburg

Opinie o dwóch noclegach - niezłym w Berlinie przy stadionie olimpijskim oraz po drodze do Legolandu w Hamburgu.