Warszawa i okolice

Kilka ciekawych noclegów w Warszawie i jeden, którego absolutnie nie polecam.

Villa Podkowa, Podkowa Leśna. Marzec 2018.

Wnętrze w starym stylu, ze szczegółami dopracowanymi do perfekcji – robi świetne wrażenie na gościach. Rzadko się zdarza, że jakość przewyższa cenę, tutaj właśnie tak było. Idealne miejsce dla gości targów w Nadarzynie (Ptak Warsaw) oraz osób mających w planie spędzać okolice Warszawy od strony drogi na Kraków. Cisza i spokój to kolejne atuty. Do tego bardzo wygodne łóżka oraz smaczne śniadanie podawane o godzinie, o której sobie zażyczymy. Rewelacyjny personel: właściciel chętnie nam opowiedział pensjonacie. Obiekt położony w cichej okolicy blisko parku. O czystości nie ma nawet co pisać, to oczywistość. Jeden z najlepszych noclegów na naszej podróżniczej drodze. Brawo, brawo, brawo.

Wersja rozszerzona recenzji własnej, umieszczonej na Booking.com.

Nasza ocena na Booking: 10.

Apartament Optihome.

Hotel położony niedaleko lotniska. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Czysto, miło, cicho, co nie stanowi standardu w obiektach blisko lotniska. Parking na miejscu, warunki w pokoju trzyosobowym (z dzieckiem) – bardzo dobre. Jeśli ktoś ma wylot następnego dnia to jako nocleg tranzytowy zdecydowanie polecamy.

Nasza ocena na Booking: 10.

Pensjonat Longinus, Warszawa. Marzec 2017.

Cisza, spokój, dobrze działające WiFi, toaleta i łazienka w pokoju, do tego wygodne łóżko. Wszystko co trzeba, by odpocząć po ciężkim dniu służbowym/szaleństwach turystycznych. Jak sama nazwa wskazuje, to nie wielki hotel, ale miły pensjonat. Śniadanie można zamówić na dowolną porę. Parkowanie poza obiektem, czasami trzeba się trochę nagimnastykować, by znaleźć miejsce, ale zazwyczaj jest ono. Blisko Galeria Mokotów, gdzie można zjeść obiad i zrobić zakupy. Byłem kilkukrotnie, zdecydowanie polecam.

Wersja rozszerzona recenzji własnej, umieszczonej na Booking.com.

Nasza ocena na Booking: 10.

Radziwie Apartment. Warszawa. Wrzesień 2018.

W dzień rezerwacji, tuż przed godziną 17 odwołano rezerwację – przez SMS-a! Rozumiem problemy techniczne, ale pozostałem bez noclegu i musiałem błyskawicznie go szukać. Osoba zarządzająca apartamentem, pomimo mojej prośby, nie odwołała zakwaterowania na platformie Booking. Ponadto zwrot zapłaty miał nastąpić kolejnego dnia, do czego nie doszło. Prośba o wysłanie potwierdzenia przelewu pozostała bez echa, po rozmowie telefonicznej była obiecana wpłata jeszcze tego samego dnia. I ten monit nie pomógł i dopiero interwencja Booking zadziałała. Nieprofesjonalizm z jakim jeszcze nigdy nie miałem do czynienia i choćby był to pałac ze złota niepewnego noclegu nie polecam...

Wersja rozszerzona recenzji własnej zamieszczonej w serwisie Map Google.


Komentarze

Anuluj