Dzień Kobiet

Pierre de Brantome kiedyś powiedział kiedyś, że świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów. Z okazji Dnia Kobiet życzymy Paniom i Pannom by spełniły się ich wszystkie, nie tylko podróżnicze marzenia. Jednym z nich może być wizyta w Ogrodzie Keukenhof (Holandia). Zobaczycie tam tyle kwiatów ile trudno sobie nawet wyobrazić.

Najlepiej tam się wybrać na przełomie kwietnia i maja - ogród w swojej okazałości można podziwiać zaledwie przez kilkadziesiąt dni w roku. Pokazujemy zdjęcia samych kwiatów jako dodatek do życzeń, w ogrodzie jest jednak mnóstwo miejsc, w których zrobicie niezwykłe sesje zdjęciowe - jak nam nieśmiałość pozwoli, to może kiedyś na stronie choć jedną z nich pokażemy. Holandia to wspaniałe miejsce na Wypad z domu, a Keukenhof obowiązkowym punktem programu.


Komentarze

captchaType the text.
Anuluj


O autorze

Tomasz Czarnecki
Tomasz Czarnecki
Pasjonat dziennikarstwa i podróży w jednym. Kocha planować i organizować wyjazdy - te bardzo bliskie jak i nieco dalsze, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Wśród licznych publikacji szczególnie ceni sobie te dotyczące bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Pasjonuje się sportem, zarówno w płaszczyźnie teoretycznej jak i praktycznej: gra w piłkę nożną, jeździ na rowerze, bywa przy stole pingpongowym. Nie pogardzi partyjką w ciekawą grę planszową.