Koniec z Lidl Podróże

Przez dwa lata klienci Lidla otrzymywali w sklepach katalogi związane z działalnością Lidl Podróże. Projekt najwyraźniej nie wypalił, bowiem nie można już zamawiać wycieczek i wypoczynkowych pobytów a i foldery oczywiście zniknęły.

Na stronie Lidl Podróże nie ma już nowych ofert tylko stosowny komunikat. „podjęliśmy decyzję o niekontynuowaniu projektu Lidl Podróże. Bardzo dziękujemy za wspólny czas pełen wspaniałych podróży i wspomnień. Była to dla nas nieoceniona szansa zbierania nowych doświadczeń”. Jednocześnie klienci otrzymali zapewnienie, że każdy kto kupił wycieczkę lub ubezpieczenie będzie mógł liczyć na zrealizowanie umowy. „Każdy klient zostanie objęty opieką bezpośrednio przez organizatora wycieczki, którą wykupił i otrzyma bezpośrednio informacje za pośrednictwem poczty elektronicznej i/lub telefonicznie”.

Najwyraźniej oferta zakupu wakacji w dyskoncie nie okazała się zbyt atrakcyjna. Inna sprawa, że w katalogach nie brakowało propozycji na grubą kieszeń, co nieco było sprzeczne z ideą tanich cen. Niektóre propozycje były ciekawe, lecz nie jakieś super wspaniałe. Poza tym Lidl Podróże był tylko pośrednikiem. Amatorom okazji polecamy dokładne wertowanie sieci i grup na Facebooku.


Comments

captchaType the text.
cancel reply


O autorze

Tomasz Czarnecki
Tomasz Czarnecki
Pasjonat dziennikarstwa i podróży w jednym. Kocha planować i organizować wyjazdy - te bardzo bliskie jak i nieco dalsze, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Wśród licznych publikacji szczególnie ceni sobie te dotyczące bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Pasjonuje się sportem, zarówno w płaszczyźnie teoretycznej jak i praktycznej: gra w piłkę nożną, jeździ na rowerze, bywa przy stole pingpongowym. Nie pogardzi partyjką w ciekawą grę planszową.