Konkurs z Exact Systems

Za pośrednictwem WypadZdomu, Exact Systems ogłasza konkurs. Do wygrania ciekawe zestawy przydatne każdej osobie lubiącej aktywnie spędzać czas. Wystarczy sporządzić listę 10 atrakcji do zobaczenia w wybranym przez Was mieście i mieć szczęście w obradach jury. Aha - zdjęcie tytułowe nie jest przypadkowe.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj Warto też pobrać przewodnik Zawiera on 10 wakacyjnych aktywności przygotowaliśmy w każdym mieście, w którym Exact Systems ma swoją siedzibę. Niech te checklisty będą inspiracją do zwiedzania i do tworzenia swoich wakacyjny list i wzięcia udziału w konkursie. Waszym zadaniem jest napisać 10 aktywności związanych z wybranym przez siebie miastem, jakimkolwiek miastem, nie z tej listy. Następnie trzeba je przesłać na maila marketing@exactsystems.com

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia.

I jeszcze wyjaśnienie co do zdjęcia. W opisywanym przewodniku jest miasto Goerlitz. My już tam byliśmy, jest urocze zoo, w którym spotkaliśmy tego osobnika.


Komentarze

captchaType the text.
Anuluj


O autorze

Tomasz Czarnecki
Tomasz Czarnecki
Pasjonat dziennikarstwa i podróży w jednym. Kocha planować i organizować wyjazdy - te bardzo bliskie jak i nieco dalsze, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Wśród licznych publikacji szczególnie ceni sobie te dotyczące bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Pasjonuje się sportem, zarówno w płaszczyźnie teoretycznej jak i praktycznej: gra w piłkę nożną, jeździ na rowerze, bywa przy stole pingpongowym. Nie pogardzi partyjką w ciekawą grę planszową.