Wypad w święta

Z radością zawiadamiamy, że rok 2020 odchodzi na wieczny odpoczynek. Życzymy, aby 2021 nie brał przykładu od poprzednika i był znacznie grzeczniejszy, bardziej radosny i skory do obdarzania pozytywnymi informacjami. Aha, jeszcze po drodze są święta, a ja składam życzenia noworoczne. No więc wesołej choinki, spokojnych prezentów, bezościstych rybek i samych przyjemności z rodziną.

Zaś co do WypadówZdomu. Za kilka dni rusza lockdown, stoki zamknięte, hotele nieczynne, ale nie znaczy to, że macie siedzieć w domu. Wręcz przeciwnie. Jak tylko nie będzie zamieci, deszczów i innych pogodowych paskudztw, zachęcam do spacerów, jazdy na rowerze, jednodniowych eskapad. W czasach Home Office/Scholl to szczególnie ważne. Fotki wrzucone na grupę na FB mile widziane :))


Comments

captchaType the text.
cancel reply


O autorze

Tomasz Czarnecki
Tomasz Czarnecki
Pasjonat dziennikarstwa i podróży w jednym. Kocha planować i organizować wyjazdy - te bardzo bliskie jak i nieco dalsze, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Wśród licznych publikacji szczególnie ceni sobie te dotyczące bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Pasjonuje się sportem, zarówno w płaszczyźnie teoretycznej jak i praktycznej: gra w piłkę nożną, jeździ na rowerze, bywa przy stole pingpongowym. Nie pogardzi partyjką w ciekawą grę planszową.